ЛIКИ ВIД ДЕПРЕСIЇ

25.09

Життєствердна комедія 14+

Вистава — містифікація, іскрометна комедія про жіноче щастя, мрії, підсумки та життя як воно є.

Сюжет обертається навколо головної героїні —  колоритної підстаркуватої одеситки з чудовим почуттям гумору і самоіронії.

Одного ранку вона прокидається не одна. Хто ВІН, таємничий незнайомець, який несподівано опинився в її ліжку? Або він зовсім і не незнайомець, а навпаки — просто вона його впізнала не відразу?

Дія відбувається в її квартирі в наші дні. Перед глядачами розгортається історія життя, в якій були щасливе дитинство, війна і любов, багато смішного і зворушливого.

Чоловіки зі спогадів приходять до неї, і на сцені розгортається історія їх стосунків в реальному часі.

Глядач побачить сповідь людини, яка прожила гідне життя і розмірковує про нього з філософським сумом і радістю.

Дві години сміху та позитиву — кращий театральний антидепресант!

За п’єсою Олександра Володарського 一 відомого українського комедіографа (автора естрадного монологів Клари Новікової, Юхима Шіфріна, Володимира Винокура, Геннадія Хазанова, сценариста комедійніх серіалів «Дружна Сімейка», «Джамайка», «Пончик Люся» та iнших)

 

Режисер  — Олена Пушкіна ( «Баламут», «Захід»)

Художник-постановник — Юлія Пушкіна-Бузовська

Помічник режисера — Альберт Солдатов

 

Дійові особи та виконавці

Олена Рєпіна (Мая Михайлівна)

Українська актриса на рахунку якої більше 80 ролей у театрі та кіно, У 2015 році Олена Бондарєва-Рєпіна з’явилася у серіалі «Реальна містика» в образі експерта з чистоти Віри Іванівни. Роль Віри Іванівни стали однією з найуспішніших для акторки.

Сергiй Юрков (Рома Оськін, Арчіл Олександрович Микелтадзе, Вініамін Іонович Есафов)

Актор Одеського академічного російського драматичного театру. 

різнопланові ролі в численних постановках, в числі яких перш за все слід назвати вистави «Гамлет» В. Шекспіра (Гораціо), «Степан Разін» В. Шукшина (Корній), «Одруження» М. Гоголя (Анучкін), «Кумедний випадок» К. Гольдоні (Гасконь), «Панночка-селянка» А. Пушкіна (Іван Петрович Берестов),« Врятовані сторінки «Майстра і Маргарити» »за М. Булгаковим (Воланд і Понтій Пілат), «Йосип Бродський. Сни пілігрима» за творами І. Бродського (Горчаков), «Блаж» О. Островського (Лізгунов), «Love story» М. Ладо (Сусід), «Труффальдіно, або Слуга двох панів» К. Гольдоні (доктор Ломбарді).

Ілля Болотов (Склероз)

Актор Одесського Драматичного Театру,

Висхідна зірка одесської театральної сцени

©2021 Lightconcert. All Rights Reserved.